BON TURYSTYCZNY WAŻNY DO 30 LISTOPADA 2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

BON TURYSTYCZNY WAŻNY DO 30 LISTOPADA 2021

wróć na stronę główną

Akademia Piłkarska Falubaz realizuje bony turystyczne na wybrane wyjazdy. Jest to idealna okazja do tego, żeby umożliwić naszej pociesze aktywny wypoczynek, pełen wysokich standardów i w bezpiecznych warunkach. Obozy rozwijają umiejętności piłkarskie, skupiają się na ogólnym rozwoju, ale przede wszystkim gwarantują dobrą zabawę dla każdego uczestnika wyjazdu. Bon Turystyczny może otworzyć drzwi do świata sportu i zaszczepić pasję piłki nożnej, która pozostanie na dłużej lub zapewni kolejny udany wyjazd z Akademią dla Twojego dziecka.

Bon turystyczny, o co w tym chodzi?

Polski Bon Turystyczny skierowany na wyjazdy Akademii Piłkarskiej Falubaz to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii COVID-19.  Dzięki niemu można dokonać płatności za wszystkie obozy Akademii. Wartość jednorazowa bonu to koszt w wysokości 500 złotych na dziecko do 18 roku życia.  Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście.

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może się starać rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Ważnym aspektem jest fakt, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, Profilu Zaufanego i wybranych systemów bankowości internetowej. Ważne, aby podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Jak odbywa się proces płatności?

Najważniejsze, by znaleźć nas liście. Wystarczy, że wybierzesz z listy podmiotów grupę PR9, a resztą my się zajmiemy!

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane wyjazdom z Akademia Piłkarską Falubaz można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jednak zachęcamy do skorzystania z takiego rodzaju zakupu do końca ferii, tak żeby twoje dziecko skorzystało w pełni z wypoczynku jeszcze tej zimy! Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci będą mogły cieszyć się z obozów, na które czekały z niecierpliwością i nie będą rozczarowane przerwą zimową. Z kolei taka szansa zakupu wyjazdu może zachęcić dzieciaki, które jeszcze nie miały okazji wyjeżdżać z naszą spółką. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA