Półkolonie - najlepszy początek wspólnej przygody! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Półkolonie - najlepszy początek wspólnej przygody!

wróć na stronę główną

Półkolonie z Akademią! Rozpocznij z Nami przygodę!

Półkolonie z Akademią to idealna propozycja dla tych, którzy chcą spróbować postawić swoje pierwsze kroki w wyjazdach organizowanych i integracyjnych.

Obawiasz się wysłać swoje dziecko na obóz, ponieważ to za daleko lub za długo? Półkolonie są idealną propozycją właśnie dla młodszych adeptów sportu i rekreacji.

W te ferie proponujemy 2 rodzaje półkolonii: Piłkarską i Activ! Poniżej prezentujemy ramowy program obu półkolonii.

Półkolonia Activ to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy ferie zimowe chcą spędzić aktywnie i na sportowo. Nasze półkolonie skierowane są do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku 6 – 14 lat. Zajęcia sportowe odbywać się będą w wybranej lokalizacji. Najdogodniejsze miejsce znajdą Państwo w wyszukiwarce Naszych półkolonii TUTAJ 

W programie obozu Activ:

  • zajęcia wprowadzające w różne dyscypliny sportowe, zarówno drużynowe jak i indywidualne,
  • mnóstwo gier, zabaw oraz konkursów,
  • turnieje i mecze - rywalizuj i ciesz się grą!
  • seans filmowy w kinie,
  • paintball laserowy,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • park trampolin,

W programie półkolonii piłkarskiej poza powyższymi atrakcjami:

  • treningi piłkarskie dostosowane do poziomu zawodników,
  • nauka techniki piłkarskiej (zwodów, technika strzału)
  • turnieje i mecze

oraz wiele innych konkursów oraz zabaw, które sprawią, że nie będzie ani chwili na nudę.

Nasze półkolonie składają się z dwóch etapów. Pierwsza – poranna, której główną częścią są zajęcia sportowe oraz druga, czyli wyjście na atrakcje. W cenie zawarte jest również wyżywienie dziecka w postaci drugiego śniadania oraz obiadu. Przewidywany odbiór dzieci to godzina 16:00/16:15.  

Jeśli Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty,  bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na obozy@akademiafalubaz.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Informację należy również uzupełnić podczas wypełniania karty kwalifikacyjnej.

Z doświadczenia wiemy już, iż plan poszczególnych dni, który uzależniony jest od atrakcji, godziny jej rozpoczęcia czy czasu trwania jest mocno ruchomy. W związku z tym my również jesteśmy elastyczni i w przypadku wyjścia na atrakcję i wcześniejszego powrotu do szkoły przewidywany jest czas na kolejne gry i zabawy sportowe, które kończyć będą nasz cały półkolonijny dzień.  

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA