Trudne pytania? Sprawdź Nasze Odpowiedzi! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Trudne pytania? Sprawdź Nasze Odpowiedzi!

wróć na stronę główną

FAQ ZIMA 2022

 1. Czy można organizować obozy i półkolonie?
  Obecnie nie ma żadnych zmian zasad dot. organizacji półkolonii oraz obozów. Nasze obozy dostosowujemy do wszelkich wytycznych rządu, Ministerstwa Zdrowia, Edukacji oraz Kuratorium Oświaty. W przypadku wprowadzenia zmian w zakresie organizacji wypoczynków dla dzieci będziemy na bieżąco informować Państwa o dalszych działaniach i ustosunkowywać się do sytuacji.
  Możliwość organizacji półkolonii i obozów przez organizacje pozarządowe za zgodą dyrektora placówki, w której się odbywają - spełniamy ten wymóg będąc Uczniowskim Klubem Sportowym, który organizuje wypoczynki ukierunkowane nie na zarobek, a na rozszerzenie działalności wychowawczej oraz rozwój fizyczny dzieci.

   
 2. Dlaczego warto spędzić ferie na półkolonii lub obozie?
  Podczas pandemii i nauczania zdalnego kontakt z rówieśnikami został bardzo ograniczony. Dla prawidłowego rozwoju dziecka jest on jednak niezbędny. Uczestnictwo w półkoloniach bądź obozie często może być jedną z niewielu możliwych form spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rówieśników oraz świetnej zabawy dla dzieci. Dodatkowo aktywna forma spędzania czasu wpływa na poprawę odporności naszych uczestników, podczas wspólnego uczestnictwa dzieci w zajęciach sportowych i tematycznych często zawiązują się przyjaźnie na całe życie.

   
 3. Czy podczas półkolonii dzieci będą miały zapewnione posiłki?
  Tak, podczas półkolonii na uczestników czeka II śniadanie oraz obiad, który dostarczany będzie przez firmę cateringową z zachowaniem reżimu sanitarnego.

   
 4. Czy w przypadku przymusowej kwarantanny uczestnika otrzymam zwrot środków za obóz/półkolonie?
  Tak, w przypadku gdy uczestnik skierowany jest na przymusową kwarantannę, a termin zakończenia kwarantanny pokrywa się z terminem obozu/półkolonii, można ubiegać się o zwrot środków. Należy przedstawić dokument poświadczający konieczność odbywania kwarantanny przez uczestnika w czasie trwania ferii.

   
 5. Czy mogę zrealizować bon turystyczny na obóz/półkolonie podczas ferii 2022?
  Oczywiście! W celu realizacji bonu turystycznego na ferie 2022 należy skontaktować się z nami telefonicznie t: 519 400 071 oraz przygotować kod obsługi płatności z systemu PUE. Pamiętajmy również, że kod potwierdzający przyjdzie na numer telefonu podany w systemie PUE.

   
 6. Jakie środki bezpieczeństwa stosowane są podczas realizacji półkolonii i obozów?
  Każdy uczestnik ferii 2022 zobowiązany będzie do wypełnienia oświadczenia zdrowotnego i dostarczenia go na zbiórkę pierwszego dnia obozu/półkolonii. 
WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA