Last Minute – ostatnia szansa na obozy i półkolonie! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Last Minute – ostatnia szansa na obozy i półkolonie!

wróć na stronę główną

Ferie zimowe to zawsze szalony okres czasu dla dzieci. Zabawy na świeżym powietrzu są zawsze w planach, jeśli sprzyja ku temu zimowa pogoda. Interesuje Cię aktywny wypoczynek, a dalej nie masz nic w planach? Wyjazd na obozy i półkolonie z Akademią Piłkarską Falubaz to atrakcyjna oferta na ferie!

Jeśli interesuje Cię oferta wyjazdów, to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję oferty Last Minute – na półkolonie z kodem last50 masz -50zł, z kodem last100 masz -100zł na obozy!

Wyjazd na obozy i półkolonie z Akademią Piłkarską Falubaz

W planach mamy dużo atrakcji i aktywności. W zależności od tego, jaką tematykę wyjazdu wybierzesz, mamy przygotowany program na każdy dzień, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej rozrywek i korzyści, aby dzieci czuły, że korzystają w 100% z wolnego czasu. Trenerzy i animatorzy zapewniają uczestnikom opiekę przez cały czas trwania obozu, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkich chętnych dużej dawki aktywności i emocji, zapraszamy! 

Ferie zimowe to wyczekiwany przez wszystkie dzieci czas wypoczynku. Jak spędzicie ten czas – wszystko zależy od Was! Bawcie się dobrze podczas ferii! Jeśli macie ochotę na aktywny wypoczynek poza domem – to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obozów sportowych.

Terminarz wyjazdów na obozy i półkolonie zimowe 2022
WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA