Pierwsze obozy i półkolonie – czas start! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Pierwsze obozy i półkolonie – czas start!

wróć na stronę główną

Obozy i półkolonie wystartowały pełną parą. Wszyscy uczestnicy pierwszego tygodnia wyjazdów są już na miejscu, i jak wynika z relacji – świetnie się bawią. Jak przebiegają ferie zimowe i gdzie wyjechali uczestnicy? Sprawdźcie sami!

Obóz w Jarocinie

Na obóz do Jarocina wysłaliśmy 90 dzieci, które uczestniczyły w obozie piłkarskim. Sportowych emocji było co nie miara, codzienne treningi piłkarskie uczą dzieci sportowej dyscypliny i rywalizacji, ale co najważniejsze, wprawiają w dobry nastrój i podnoszą poziom umiejętności. Uczestnicy obozu nie mogli narzekać na nudę po piłkarskich rozgrywkach – turnieje w FIFĘ na Playstation czy gry i zabawy z kolegami to zawsze dobra opcja na urozmaicenie swojego dnia oraz integrację z nowymi kolegami.

Obóz w Wągrowcu

Na obóz do Wągrowca pojechała nieco mniejsza liczba osób, bo 62 dzieci, ale mniejsza frekwencja wcale nie sprawiła, że atmosfera była gorsza. W pierwszych dniach uczestnikom udało się skorzystać z basenu, popróbować swoich sił w sparingach piłkarskich i zdobyć nowe umiejętności oraz uczestniczyć w wieczorze kinowym.

Półkolonie w Zielonej Górze

Uczestnicy półkolonii w Zielonej Górze nie mogą narzekać na brak atrakcji – wypady na ściankę wspinaczkową czy do parku trampolin do tylko niektóre z aktywności, jakich podejmują się uczestnicy półkolonii. Codziennie duża ilość zabawy i emocji jest gwarantowana!

Interesują Cię obozy i półkolonie od 23.01? Sprawdź terminarz!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA