Oferta Lato 2022 - zobacz, gdzie możesz wyjechać! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Oferta Lato 2022 - zobacz, gdzie możesz wyjechać!

wróć na stronę główną

Startujemy z najlepszą ofertą obozów i półkolonii letnich! Oferta LATO 2022 jest już dostępna i czeka na chętne osoby! Regularne obozy odbywać się będą co tydzień przez całe wakacje w Dolsku i Sędzinku, ale to nie jedyne wyjazdy które dla Was zaplanowaliśmy!

Gdzie można wyjechać?

Miejsca, w których organizujemy obozy to Jarocin, Dolsk, Sędzinko, Licheń, Wągrowiec oraz Darłowo.

Na jakie obozy możesz wyjechać?

Obozy piłkarskie, na którym codziennie możesz m.in. rozwijać swoje piłkarskie skille, nauczyć się jak prawidłowo wykonywać zwody, uniki i strzały oraz wpoić tajniki sportowej rywalizacji, które warto w sobie pielęgnować od najmłodszych lat.

Obozy pływacko – piłkarskie, na którym łączymy zajęcia piłkarskie z pływackimi. Obóz jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pływaniem, jak i dla tych bardziej zaawansowanych – zajęcia będą prowadzone w zależności od stopnia umiejętności uczestników. Dodatkowo, codziennie prowadzone będą zajęcia piłkarskie rozwijające umiejętności.

Adapt Camp organizowany dla najmłodszych dzieci w wieku 6-8 lat. Na obozach tego typu najmłodsi uczą się samodzielności oraz tego, jak integrować się z nowymi kolegami oraz polegać na sobie bez udziału rodziców.

Obozy bramkarskie skierowany do osób zainteresowanych karierą bramkarza i rozwijaniem się w tym kierunku. W programie codziennie specjalistyczne zajęcia umożliwiające dobry chwyt bramkarski, koordynację ruchową czy też poprawę techniki bramkarskiej. Kto wie, czy obóz nie zmieni czyichś planów z piłkarskich na bramkarskie?

Obóz treningu indywidualnego Champions Camp – profesjonalny obóz, na którym każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie i który skupia się, na jak najlepszym rozwoju uczestników obozu. Po każdym obozie uczestnik dostaje raport swoich umiejętności i wytycznych do poprawy.

 

Oferta obozów jest jeszcze niepełna, na stronie cały czas pojawiają się nowe oferty turnusów letnich. Do 3.04 obowiązuje też zniżka -100zł, także możesz upolować wyjazd w tańszej ofercie. Pakuj plecak i baw się z nami! 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA