Poczuj się jak ulubiony piłkarz - Obóz Treningu Indywidualnego Champions Camp! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poczuj się jak ulubiony piłkarz - Obóz Treningu Indywidualnego Champions Camp!

wróć na stronę główną

Chciałbyś poczuć się jak Messi lub Mbappé? W te wakacje masz taką możliwość! Obóz Treningu Indywidualnego Champions Camp stoi przed tobą otworem. Indywidualne podejście to motto całego wyjazdu. Mnóstwo atrakcji, które pomogą ci rozwinąć skrzydła w dalszej karierze.

Dlaczego warto pojechać na Obóz Treningu Indywidualnego?

Wszyscy najlepsi piłkarze mają za sobą ludzi dbających o ich karierę. Jeśli marzysz o indywidualnym podejściu oraz pełnej opiece, tego lata jest to możliwe. Na obozie czekają na Ciebie specjaliści od fizjoterapii, dietetyki oraz psychologii. Kompleksowo zadbamy o wszystkie potrzeby przyszłych mistrzów.

Komunikacja w sporcie

Gra w zagranicznym klubie to cel wielu poczatkujących piłkarzy, co jednak z językiem? Nie musisz bać się rozmawiać, Champions Camp zapewnia lekcje języka angielskiego nastawione na piłkę nożną. Z nami podszkolisz swoje umiejętności i zyskasz pewność siebie podczas gry.

Grupy treningowe

Na obozie doświadczysz również indywidualnego podejścia ze strony trenerów – filaru budującego Twoje umiejętnośći. Treningi prowadzone są w małych grupach, maksymalnie ośmioosobowych, pod okiem czujnych opiekunów. Wyłapią oni każdy błąd i doprowadzą technikę gry do perfekcji.

Nie zapominamy również o regeneracji! Po intensywnym treningu na pewno przyda Ci się chwila odpoczynku. Gra w kręgle, mecz na korcie tenisowym oraz wiele innych atrakcji będą do Twojej dyspozycji.

Przekonaliśmy Cię? Zobacz Champions Camp!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA