Obóz bramkarski – czy to wyjazd dla mnie? - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Obóz bramkarski – czy to wyjazd dla mnie?

wróć na stronę główną

Obóz bramkarski to wyjazd skierowana do chłopców oraz dziewczynek chcących poszerzać swoje umiejętności bramkarskie. Specjalny program opracowany przez wykwalifikowaną kadrę, oparty na szkoleniu poprawnej techniki bramkarskiej.

Elementy programu

Program obozu kładzie największy nacisk na naukę i poprawę techniki bramkarskiej. Poznasz szereg specjalistycznych ćwiczeń uczących m.in. dobrego chwytu, wyprowadzenia piłki ręką, gry nogami, czy też koordynacji ruchowej. Wraz z trenerami przeprowadzisz analizę taktyki gry i elementów taktycznych – jak ustawić się i poruszać na boisku, oraz jak współpracować z obrońcami.

Czas wolny

W czasie wolnym od treningów przygotowaliśmy szereg atrakcji, które wspomogą regeneracje oraz kondycję psychiczną zawodnika. Weźmiesz udział w zabawach terenowych i konkurencjach na świeżym powietrzu, (w przypadku sprzyjającej pogody) będzie to wspaniała szansa na jeszcze lepszą integrację z kolegami. Oczywiście przewidzieliśmy również czas na  basen, rozgrywki gier planszowych oraz mecz na korcie tenisowym.

Wyjazd z przyjacielem

Jeśli nie chcesz spędzać wakacji bez kolegów możesz zarazić ich swoją pasją i wyjechać na wspólny obóz. Treningi na wyjeździe dopasowane są do poziomu zawodnika więc na pewno dadzą sobie rade. Wspólny pokój również nie będzie problemem!

To jak, Sędzinko czy Wągrowiec?

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA