Obóz Piłkarsko – Pływacki Jarocin. Poczuj się jak ryba w wodzie i lew na boisku! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Obóz Piłkarsko – Pływacki Jarocin. Poczuj się jak ryba w wodzie i lew na boisku!

wróć na stronę główną

Pływanie zapewnia prawidłowy i harmonijny rozwój, poprawia kondycję oraz ogólny stan zdrowia. Pozytywnie wpływa na proporcje ciała i zapewnia doskonałe samopoczucie. W połączeniu z grą w piłkę tworzy idealny duet tegorocznych wakacji.

Dla kogo?

Obóz przeznaczony jest dla wszystkich lubiących pływać lub tych, którzy chcą udoskonalić swoją technikę. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych instruktorów posiadających wszystkie potrzebne uprawnienia oraz kwalifikacje.

Czy muszę dobrze pływać i grać?

Wszystkie treningi obozowe dostosowywane są pod umiejętności zawodników. Nie musisz martwic się swoim poziomem zawansowania. Pamiętaj najważniejsza jest dobra zabawa. Zagwarantujemy Ci komfort oraz przyjazne warunki do dalszego rozwoju!

Program obozu

Obóz skierowany jest na rozwój w kierunku piłkarsko – pływackim ale nie zabraknie również innych atrakcji. Poza doskonaleniem technik pływania oraz gry na boisku czekają na ciebie zabawy w wodzie, warsztaty edukacyjne - "jemy zdrowo i na sportowo” czyli  jak być dobrym sportowcem przez zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie oraz wiele innych gier i zabaw.

Wyjedz z nami do Jarocina 25 - 31 lipca 2022!
WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA