Weekend Camp Minecraft + piłkarski - kwadratowy świat pełen przygód - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Weekend Camp Minecraft + piłkarski - kwadratowy świat pełen przygód

wróć na stronę główną

Minecraft jest jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. Wydany w 2009 roku przyciągnął do siebie miliony graczy z całego świata, w różnym wieku. Dlaczego gracze pokochali tę grę i od tylu lat jest na falach popularności?

Pikselowy świat

Produkcja, która w swojej rozgrywce ma same kwadraty potrafi zaangażować każdego gracza. Kreatywne osoby wykorzystują Minecrafta do budowania niesamowicie zaawansowanych struktur oraz mechanik. W grze został stworzony również kalkulator, który potrafił obliczyć proste równania matematyczne. Oprócz kreatywności, Miencraft zrzesza również fanów wspólnej rozgrywki, którzy spotykają się w wirtualnym świecie walcząc ze sobą lub współpracując by rozwinąć swoją wioskę i razem pokonać smoka – najtrudniejszego przeciwnika w kwadratowym świecie.

Minecraft poza granicami komputera

Popularna gra potocznie nazywana „klockami” zagościła już na stałe w świecie popkultury, a także w sercach graczy. W sklepie można spotkać wiele gadżetów, które spodobałyby się miłośnikowi gry. W sieci jak również sklepach stacjonarnych możemy dostać kubki, plecaki, lampki oraz odzież nawiązujące do Minecrafta, jednak czy chciałbyś przenieść się do kwadratowego świata choć na dwa dni?

Dwa dni w prawdziwym świecie Minecraft

Weekend Camp Minecraft + piłkarski jest przeznaczony dla prawdziwych fanów kwadratowej gry od 6 do 12 roku życia. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w Igrzyskach Minecrafta, a także stworzą własną strategię by pokonać przeciwników. Weekend pełen rozrywki będzie idealnym czasem by poznać innych miłośników gry z którymi razem pokonacie smoka.

Dobra współpraca, efektywny mecz

Podczas turnusu i nauki strategii poprzez komputerową grę, dziecko ma możliwość szlifowania swojej współpracy z kolegami z drużyny podczas piłkarskich pojedynków. Uczestnik wyjazdu oprócz walki na miecze, zmierzy się również na boisku oraz będzie doskonalić swoje piłkarskie umiejętności takie jak zwód oraz technika strzału.

Jeden motyw, wiele możliwości

Choć październikowy Weekend Camp będzie skupiony wokół najpopularniejszej gry na świecie nie zabraknie również innych atrakcji, które zaangażują Twoją pociechę i zagwarantują niezapomniane wspomnienia. Podczas turnusu dziecko ma zapewnione najróżniejsze animacje czasu wolnego oraz konkursy z nagrodami, które sprawią, że nudy nie będzie.

 

Zapisz dziecko na Weekend Camp piłkarski + Minecraft - data 7-9 października w Sędzinku.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA