Ferie z Akademią - Oferta First Minute - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Ferie z Akademią - Oferta First Minute

wróć na stronę główną

Mamy dla Was dobre wieści… Ruszyły zapisy na zimowe turnusy z Akademią! Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy bit.ly/3rVxvqB

Ferie w domu to nuda, dlatego zachęcamy do spędzenia ich z nami – aktywnie.

To propozycja spędzenia ferii w towarzystwie rówieśników i wykwalifikowanej kadry. Dla Waszych pociech to szansa na naukę samodzielności, nabranie pewności siebie i zawiązanie nowych znajomości. Gwarantujemy wyjątkowe zajęcia sportowe i mnóstwo atrakcji, które zapewnią niesamowite przeżycia i zapadną w pamięci każdego dziecka – z nami nuda nie ma szans!

Oferta First Minute tylko do końca października!

Ale to nie wszystko! W ramach oferty First Minute każdy obóz* z kodem FIRST100 kosztuje 100zł mniej, natomiast kod FIRST50 upoważnia do zniżki 50zł na wszystkie półkolonie. Nie czekaj do ostatniej chwili - kody rabatowe ważne są tylko do 31.10.2022 r. Przypominamy także o możliwości płatności bonem turystycznym.

 

Nie wiesz na co się zdecydować? Ruszamy z pomocą!

Obozy piłkarskie

Dla miłośników piłki nożnej, codzienne treningi piłkarskie dostosowane do poziomu zaawansowania, wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych. Nauka nowych technik, jak zwody czy strzały – w trakcje obozu dziecko podniesie swoje piłkarskie umiejętności.

Mamy świetne rozwiązanie dla tych młodych piłkarzy, którzy w basenie czują się jak ryba w wodzie! I jest to obóz piłkarsko-pływacki. Co powiesz na takie połączenie? Aktywności nigdy za wiele!

Obozy bramkarskie

Turnusy ukierunkowane na rozwój bramkarski. Codzienne specjalistyczne treningi poprawią sprawność i koordynację ruchową, a w ramach pojedynków 1:1 uczestnicy mają możliwość rywalizacji w licznych konkurencjach.

Obozy Treningu Indywidualnego Champions Camp

Elitarne obozy piłkarskie nastawione na indywidualny rozwój zawodnika. Uczestnicy turnusów, oprócz treningów wezmą udział w zajęciach z fizjoterapeutą, psychologiem sportowym, dietetykiem oraz w zajęciach języka angielskiego. Ponadto otrzymają profesjonalny raport umiejętności i strój Champions Camp!

Obóz Activ Camp

Turnus ogólnosportowy dla dzieci chcących rozwijać się w różnych dyscyplinach sportowych. Uczestnicy wraz ze swoją drużyną przygotują własną flagę, strój i przyśpiewkę oraz wezmą udział w igrzyskach olimpijskich. Na uczestników czeka także wodne szaleństwo na Tarnowskich Termach!

Nowość! Obóz Minecraft + Survival

Gratka dla miłośników gry Minecraft. Ten turnus to połączenie pasji do gry z aktywnością fizyczną. Uczestnicy stworzą własne miecze i wezmą udział w Igrzyskach Minecraft – przeniesienie gry do świata rzeczywistego to idealna opcja na aktywne ferie! Ponadto uczestnicy poznają tajniki przetrwania w trudnych warunkach i dowiedzą się jak szyfrować wiadomości. Ale to nie wszystko… czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji i wodne szaleństwo na Tarnowskich Termach!

Nowość! Obóz Taneczno-Plastyczny

Kolejna nowość w naszej ofercie to obóz, na którym uczestnicy rozwiną swoje umiejętności taneczne i plastyczne. Warsztaty kreatywne DIY, projektowanie ubrań, stworzenie własnej planszówki, pokaz taneczny na zakończenie obozu czy wodne szaleństwo na Tarnowskich Termach to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowaliśmy dla uczestników tego turnusu.

Półkolonie piłkarskie i tematyczne

Nie chcesz wysyłać swojego dziecka na obóz? Zapisz dziecko na półkolonie w Twoim mieście. Jest to bardzo fajna forma spędzenia wolnego czasu dla dzieci. Masa różnorodnych atrakcji, które specjalnie dla nich przygotowujemy, świetnie przygotowani wychowawcy, dwa posiłki dziennie czy zajęcia sportowe.

Aktywne ferie zimowe dla najmłodszych

Dla najmłodszych fanów piłki nożnej przygotowaliśmy dwa krótkie 4-dniowe turnusy idealne na przełamanie pierwszych lodów. Nauka samodzielności oraz integracja z rówieśnikami podczas gier i zabaw w połączeniu z rozwijaniem umiejętności piłkarskich. Wyjazd skierowany jest dla dzieci w wieku 6 – 9 lat i występuje w dwóch wariantach tematycznych. Piłka nożna i… motyw  superbohaterów czy minecraft, który wybierzesz dla swojej pociechy?

Nowość! Piłkarski Adapt Camp + Superbohaterowie

W programie m.in. treningi piłkarskie, tworzenie własnego komiksu, konkursy tematyczne, przygotowanie stroju i udział w balu przebierańców. A na zakończenie… pasowanie na Super-Bohatera! 

Nowość! Piłkarski Adapt Camp + Minecraft

W programie m.in. treningi piłkarskie, turniej nerf, tworzenie własnego miecza i udział w „Igrzyskach Minecraft”, Warsztaty tematyczne LEGO, tworzenie kostiumu i mapy ośrodka, która przyda się podczas poszukiwania skarbów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiafalubaz.pl

Do zobaczenia podczas ferii.

*nie dotyczy obozów lokalizacji i reprezentacji, nie łączy się z innymi rabatami.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA