Dlaczego warto pojechać na obozy taneczne + TikTok? - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Obozy taneczne + TikTok — dlaczego warto pojechać i dla kogo są przeznaczone takie wyjazdy?

wróć na stronę główną

Twoje dziecko uwielbia tańczyć? Chcesz zapewnić mu niesamowitą, taneczną przygodę, którą zapamięta przez długie lata? Obozy taneczne z elementami TikToka to idealne rozwiązanie dla dziecka, które chciałoby nauczyć się najnowszych układów znanych w tanecznym świecie, a także w internecie.

Obozy taneczne + TikTok — czym się wyróżniają?

Wiedzieliście, że TikTok jest najpopularniejszą aplikacją wśród dzieci i młodzieży od 4 do 15 roku życia? Aż ponad 70% użytkowników popularnej platformy to osoby młodsze niż 15 lat. Początki aplikacji polegały przede wszystkim na wykonywaniu łatwiejszych lub trudniejszych układów. Chcąc być zgodnym z duchem czasu, postanowiliśmy zaproponować obozy taneczne, które łączą w sobie tradycyjne układy z tymi znanymi z TikToka.

Na każdego uczestnika obozu czekają specjalistyczne warsztaty taneczne, podczas których nauczą się elementów najpopularniejszych stylów tanecznych takich jak między innymi breakdance lub hip-hop. Każde zajęcia będą przeprowadzone w salach przystosowanych do lekcji tańca, które zostały wyposażone w lustra i inne przyrządy mające ułatwić naukę kroków tanecznych, jak chociażby w pełni profesjonalny system nagłośnieniowy lub maty do ćwiczeń. W trakcie trwania turnusu uczestnik nie tylko nauczy się stylów tańca znanych z parkietów, lecz także rozpowszechnionych przez internetowych twórców takich jak Charlie D’Amelio.

Podczas obozu tanecznego z elementami TikToka na każdego obozowicza czeka masa atrakcji, które będą miłą odskocznią od zajęć tanecznych. Twoje dziecko weźmie udział w warsztatach DIY, które wręcz zostały pokochane przez małych tancerzy, zagra w Mega Twistera, podczas którego sprawdzi elastyczność swojego ciała, a także sprawdzi swoje umiejętności w trakcie „You Can Dance” podsumowującego cały obóz.

Uczestnicy również będą mogli liczyć na chwilę wypoczynku nad jeziorem Dolskim, a także pobawić się na nowoczesnym placu zabaw, który jest stale do dyspozycji dzieci. Co ważne, nasi podopieczni będą ulokowani w klimatycznym ośrodku, który wyposażony jest w dwa korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkówki oraz do piłki plażowej.

Na młodych adeptów czekają również specjalne nagrody fair play (np. za największy postęp) lub za najczystszy pokój.

Więcej informacji na temat atrakcji, które czekają na Waszą pociechę, znajdziecie tutaj.

Dlaczego warto wybrać obóz taneczny + TikTok?

Obozy taneczne z elementami TikToka to przede wszystkim rozwijanie swoich pasji i poznawanie nowych stylów tańca, dzięki którym Twoje dziecko będzie jeszcze lepszym tancerzem. Oczywiście poza aspektami czysto sportowymi Twoja pociecha nauczy się samodzielności oraz nabierze pewności w swoje umiejętności i co najważniejsze — wyrobi sobie nawyk dbania o kondycję fizyczną poprzez taniec. Nasze obozy to nie tylko taniec i masa atrakcji, lecz także znajomości i wspomnienia na długie lata.

Uczestników będą prowadzić profesjonalni instruktorzy mający bogate taneczne CV, a opieką zajmie się w pełni kompetentna kadra pedagogiczna, która będzie chętna do pomocy każdemu dziecku w rozwiązaniu problemów. Oczywiście każdy mały tancerz lub tancerka objęta jest ubezpieczeniem NNW.

Dla kogo są obozy taneczne + TikTok?

Obozy taneczne z elementami TikToka przygotowane zostały z myślą o dzieciach, które umieją lub chcą postawić swój pierwszy taneczny krok. Wziąć w nich udział mogą wszystkie dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 15 lat.

Każde dziecko, nieważne na poziom zaawansowania, nabędzie wielu umiejętności oraz pozna nowe style taneczne, dzięki czemu będzie mistrzem nie tylko w jednym rodzaju tańca i przy okazji pozna najnowsze trendy, które aktualnie są na topie.

Nie czekaj, zapisz swojego małego tancerza lub tancerkę na wyjazd!

Kiedy i gdzie odbędzie się obóz taneczny + TikTok?

Obóz taneczny + TikTok zacznie się 23 lipca i potrwa do 29 lipca. Uczestnicy będą zakwaterowani w przepięknym ośrodku Villa Natura, która położona w uroczej okolicy niedaleko od jeziora Dolskiego (z miejsca zakwaterowania do plaży miejskiej jest niecały kilometr!). Więcej o Villa Natura znajdziecie na ich stronie internetowej.

Zapisz swoje dziecko już teraz!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA