Promocja First Minute na obozy i półkolonie zimowe 2024 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Promocja First Minute na obozy i półkolonie zimowe 2024

wróć na stronę główną

Wystartowały zapisy na obozy i półkolonie zimowe z Akademią! Mamy dla Was dobrą informację - rozpoczynamy promocję First Minute. Zaplanuj aktywne ferie dla swojego dziecka i zarezerwuj wybrany turnus w specjalnej cenie.

Promocja First Minute obowiązuje do 31.10.2023r. Ceny wszystkich obozów zimowych obniżone są o 100zł, natomiast każda półkolonia kosztuje 50zł mniej!*

Sprawdź co przygotowaliśmy i wybierz turnus idealny dla swojego dziecka 

Obozy piłkarskie

Dla miłośników piłki nożnej, codzienne treningi piłkarskie dostosowane do poziomu zaawansowania, wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych. Nauka nowych technik, jak zwody czy strzały – w trakcje obozu dziecko podniesie swoje piłkarskie umiejętności.

Obozy bramkarskie

Turnusy ukierunkowane na rozwój bramkarski. Codzienne specjalistyczne treningi poprawią sprawność i koordynację ruchową, a w ramach pojedynków 1:1 uczestnicy mają możliwość rywalizacji w licznych konkurencjach.

Obozy piłkarsko - pływackie

Dwie dyscypliny, które idealnie się uzupełniają. Dziecko pozna różne techniki pływania, ale także nauczy się poprawnie pływać. Ponadto SPLASH & FUN – czyli prawdziwe wodne szaleństwo oraz zajęcia nurkowania. A wszystko to w połączeniu z treningami piłkarskimi na nowoczesnych obiektach! 

Obozy ogólnosportowe Active Camp

Turnus ogólnosportowy dla dzieci chcących rozwijać się w różnych dyscyplinach sportowych. Uczestnicy wraz ze swoją drużyną przygotują własną flagę, strój i przyśpiewkę oraz wezmą udział w igrzyskach olimpijskich.

Obozy Treningu Indywidualnego - Champios Camp

Elitarne obozy piłkarskie nastawione na indywidualny rozwój zawodnika. Uczestnicy turnusów, oprócz treningów wezmą udział w zajęciach z fizjoterapeutą, psychologiem sportowym, dietetykiem oraz w zajęciach języka angielskiego. Ponadto otrzymają profesjonalny raport umiejętności i strój Champions Camp!

Obozy sportowo - językowe

Idealne dla dzieci, które chcą sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych oraz poznać naukę z zupełnie innej strony, biorąc udział w zajęciach, grach i zabawach językowych - gwarantujemy mega fun! Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest, by dbać o swoją kondycję, wytrzymałość fizyczną i zdrowy styl życia, a także poszerzać swoje intelektualne horyzonty. 

Obozy dla najmłodszych - Adapt Camp

Dla najmłodszych fanów piłki nożnej przygotowaliśmy krótkie 4-dniowe turnusy idealne na przełamanie pierwszych lodów. Nauka samodzielności oraz integracja z rówieśnikami podczas gier i zabaw w połączeniu z rozwijaniem umiejętności piłkarskich. Wyjazd skierowany jest dla dzieci w wieku 6 – 10 lat. W ofercie dostępne są rówież turnusy Adapt Camp w połączniu z tematyką Minecrafta lub Lego, który wybierzesz dla swojej pociechy?

Obozy Minecraft + Lego

Gratka dla miłośników gry Minecraft oraz klocków Lego. Ten turnus to połączenie pasji do gry z aktywnością fizyczną. Uczestnicy stworzą własne miecze i wezmą udział w Igrzyskach Minecraft – przeniesienie gry do świata rzeczywistego to idealna opcja na aktywne ferie! W programie również warsztaty Lego i wiele innych, ciekawych atrakcji.

Półkolonie w Twojej miejscowości

Półkolonie SportujMy to propozycja spędzenia ferii zimowych w towarzystwie rówieśników i wykwalifikowanej kadry. Zajęcia odbywają od poniedziałku do piątku, w dogodnych dla rodziców godzinach 8-16. Gwarancją spotkań są oczywiście wyjątkowe zajęcia sportowe oraz masa dodatkowych atrakcji, m.in. park trampolin, seans w kinie, bowling, paintball laserowy czy ścianka wspinaczkowa. Sprawdź listę lokalizacji i dostępne terminy.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiafalubaz.pl

Do zobaczenia podczas ferii,

Zespół Obozów Akademii

*Nie dotyczy obozów reprezentacji i lokalizacji, nie łączy się z innymi promocjami.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA