Dlaczego obozy i półkolonie są tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści? - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Dlaczego obozy i półkolonie są tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?

wróć na stronę główną

Wakacje to czas odpoczynku od zajęć szkolnych i okres letnich zabaw, na które dzieci oczekują z niecierpliwością. To także doskonała okazja do uczestnictwa w obozach i półkoloniach, które oferują nie tylko zabawę, ale także rozwijanie swoich piłkarskich umiejętności. Dlaczego są one tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?

Rozwój umiejętności społecznych

Uczestniczenie w obozach i półkoloniach stwarza doskonałą okazję do rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci. Wspólne działania na świeżym powietrzu, współzawodnictwo w zajęciach sportowych oraz kontakt z rówieśnikami pomagają w budowaniu relacji i rozwijaniu umiejętności interpersonalnych.

Aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia

Letnie turnusy zachęcają do aktywności fizycznej, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej dzieci boryka się z problemem nadwagi i brakiem ruchu. Spędzenie wakacji z Akademią pozwoli na utrzymanie zdrowego stylu życia oraz rozwijanie wytrzymałości i koordynacji ruchowej.

Tworzenie wspomnień na całe życie

Wakacje spędzone na obozie lub półkolonii to czas, który dzieci wspominają przez całe życie. To okazja do tworzenia niezapomnianych wspomnień, które zostają w pamięci na zawsze. Dzieci poznają nowych przyjaciół, przeżywają emocjonujące chwile i uczą się sportowej rywalizacji.

Bezpieczeństwo i edukacja

Bezpieczeństwo zawsze jest naszym priorytetem podczas organizacji obozów i półkolonii. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom uczestniczącym w turnusach bezpieczeństwo podczas wypoczynku i sportowych wyzwań. Nasze turnusy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty, a dzieci objęte ubezpieczeniem NNW. Ponadto, edukacja dotycząca zdrowego stylu życia i odpowiedniego odżywiania jest integralną częścią programu.

Pełna animacja czasu wolnego

Oprócz treningów, uczestnik obozu będzie miał możliwość obejrzenia filmu, zagrania w wirtualnych rozgrywkach czy zostania mistrzem planszówek! Turnusy Akademii to nie tylko piłkarskie treningi, ale również wiele zabaw ogólnorozwojowych. Kadra zadba o to, aby każdy miał możliwość spędzania wolnego czasu na rozrywkach i przyjemnościach, aby także zapewnić uczestnikom obozu wypoczynek i relaks. Na uczestników półkolonii czeka równie dużo atrakcji dodatkowych takich jak ścianka wspinaczkowa, seans w kinie, park trampolin i wiele innych aktywności.

Nie tylko piłka nożna

W tegorocznej ofercie znalazły się także propozycje dla dzieci chcących sprawdzić się w innych dyscyplinach sportowych. Oprócz obozów piłkarskich proponujemy m.in. obóz ogólnosportowy Active Camp, czy obóz sportowo-językowy. Akademia pomaga również rozwijać inne pasje, organizując turnusy tematyczne takie jak obóz Minecraft czy Lego.

Kliknij, aby sprawdzić pełną ofertę >

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiafalubaz.pl

Do zobaczenia podczas wakacji,

Zespół Obozów Akademii

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA