Zaadaptuj się do wielkiej, piłkarskiej przygody! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Zaadaptuj się do wielkiej, piłkarskiej przygody!

wróć na stronę główną

Specyfika wyjazdu z młodszymi uczestnikami wymaga szczególnego przygotowania się na ich indywidualny zestaw zainteresowań i potrzeb, nawet tych elementarnych. Z myślą o zawodnikach, którzy pragną rozwinąć własne umiejętności już od najmłodszych lat, wprowadziliśmy do oferty ADAPT Camp, dzięki któremu pierwsze samodzielne kroki na piłkarskich boiskach stają się prostsze, a przede wszystkim przyjemniejsze!

Pierwsze lata życia to szczególny czas poznawania siebie, rozwijania własnej sfery fizycznej i emocjonalnej. Dzieci nabywają nowe zainteresowania, a także angażują się w kontakty z innymi. Zdarza się, że rodzice w obawie przed pozostawieniem dziecka bez własnej opieki nie decydują się na wyjazd dziecka na obóz. Z myślą o najmłodszych w ofercie przygotowaliśmy specjalny wyjazd na obóz adaptacyjny dla najmłodszych. Uwzględnia on wszystkie potrzeby najmłodszych uczestników, dzięki którym będą mogli czuć się bezpiecznie i pewnie bez mamy i taty. Oczywiście zdajemy sobie także sprawę z tego, że podczas tego typu pierwszego samodzielnego wyjazdu może pojawić się „kryzys”, dlatego też w trosce o młodych adeptów piłki nożnej i innych aktywności fizycznych, na obozach adaptacyjnych przebywamy nie dłużej niż trzy noce.

ADAPT Camp polega przede wszystkim na samodzielnym wyjeździe uczestnika na obóz, w ramach którego prowadzony jest program aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz integracji z rówieśnikami poprzez sport i zabawę. Obóz adaptacyjny, ze względu na swoją specyfikę, może także stać się zapowiedzią prawdziwej piłkarskiej przygody na następne lata, a może nawet na całe życie. Obozy urozmaicają także proces rozwoju dziecka pod względem fizycznym, ale i emocjonalnym i mentalnym: dzięki takiemu wyjazdowi dziecko może stać się bardziej samodzielne, a podczas zajęć dbamy, by było bardziej skupione na zadaniach wynikających ze specyfiki wyjazdu.

Wyjazdy na obozy to także możliwość poznania nowych uczestników, z którymi integrujemy się poprzez różne gry i zabawy integracyjne, nadzorowane przez opiekunów. Każdego dnia odbywają się także dwa treningi, podczas których szlifowane są umiejętności piłkarskie, natomiast wieczory poświęcone są na rozwijanie sfery interpersonalnej w ramach zabaw integracyjnych, takich jak np. konkurs Mam Talent czy poszukiwania skarbów w terenie i inne gry terenowe.

ADAPT Camp poleca między innymi Jacek Jankowski, koordynator poznańskich przedszkoli, który uważa, że ADAPT Camp jest dla najmłodszych znakomitą formą spędzenia wolnego czasu podczas wakacji. Kadra, która wyjeżdża na obozy adaptacyjne jest przygotowana do zajęć z zawodnikami, rozumie ich potrzeby, nie tylko sportowe i emocjonalne, ale te najprostsze, wynikające z pomocy w codziennych czynnościach. Myślę, że takie wyjazdy nie tylko są dla młodszych uczestników prawdziwą frajdą, ale i szansą na szybszy i pełniejszy rozwój umiejętności. Przygodę podczas ADAPT Camp chce przeżyć m.in. Tomek, podopieczny Jacka, który wybiera się na obóz w terminie 27.06-30.06 wraz ze swoim kolegą i koleżanką z grupy.

Jeśli chcesz sprawdzić naszą ofertę obozu adaptacyjnego, kliknij w link: https://goo.gl/CwGm8s 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA