Poznaj piłkarską stronę Darłowa! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj piłkarską stronę Darłowa!

wróć na stronę główną

Darłowo to nadmorskie miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie Zachodniopomorskim pomiędzy Ustką, a Koszalinem. Jego główną atrakcją jest rzecz jasna… Morze Bałtyckie, przyciągające tysiące wczasowiczów nie tylko w okresie wakacyjnym. Darłowo bowiem swoim klimatem zarówno turystycznym jak i klimatem pogodowym zachwyca przez cały rok.

20 km niezwykle szerokich i piaszczystych plaż, niespotykanych nad żadnym innym Morzem, czyste środowisko naturalne i świeże oraz zdrowe powietrze, leczniczy i odżywczy mikroklimat… Mało? Całe szczęście Darłowo potrafi rozkochać w sobie nawet najbardziej wybrednych turystów. Odwiedzając ten nadmorski kurort warto jest zapuścić się w wolnym czasie w zachowane po dzień dzisiejszy średniowieczne uliczki, które w połączeniu z przedwojenną zabudową rynku dają obraz rodem z dobrego filmu.

Jakby komuś mało było wody, to również w Darłowie uchodzi do Morza Bałtyckiego rzeka Biebrz dzięki czemu to właśnie w Darłowie znajduje się jedyny w Polsce Rozsuwany Most. Miasto zachwyci również miłośników turystyki nazwijmy to zamkowej… Zainteresowani mogą odwiedzić m.in.  Zamek Książąt Pomorskich.

Domki i Pokoje nad Morzem "Witkowscy" – to nowoczesny, nadmorski ośrodek wypoczynkowy cieszący się dużą estymą wśród wakacyjnych turystów, a co najważniejsze stale rozbudowujący się. Właśnie teraz, w momencie gdy Państwo czytają ten tekst na terenie obiektu powstaje między innymi boisko trawiaste o wymiarach 25 x 80 m, tak byśmy na wakacje mogli skorzystać z niego jako jedni z pierwszych.

Jakby grania w piłkę było nam mało w odległości 150 metrów od ośrodka znajduje się Orlik, z którego również można korzystać. Dodatkowo, ośrodek ze wszystkich stron otoczony jest ogrodem co zapewnia spokój i ciszę oraz wytchnienie nawet mimo spodziewanych upałów, bo przecież nad Morze wybieramy się latem – gwarantuje zieleń i schronienie przed upałami.

W ośrodku znajduje się też wiele atrakcji dla najmłodszych takie jak: cymbergaj, piłkarzyki, stół do pingponga, boisko do siatkówki czy mini plac zabaw między innymi z podwójnymi huśtawkami.

Do dyspozycji zawodników przygotowaliśmy pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z pełnym wyposażeniem sanitarnym.

Brzmi Ciekawie? Nie czekaj i już teraz rezerwuj swoje miejsce na obozie piłkarskim w Darłowie.

Więcej informacji na stronie internetowej ośrodka https://www.witkowscy.com.pl/

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA