Naładuj baterie przed rozpoczęciem roku szkolnego - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Naładuj baterie przed rozpoczęciem roku szkolnego

wróć na stronę główną

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy – wakacje również. Nadszedł czas by przygotować się do nowego roku szkolnego. Nie dla wszystkich będzie to łatwy powrót lub rozpoczęcie szkoły. Przedstawiamy kilka wskazówek, które Wam to ułatwią:

Oderwij na chwilę myśli – Nie zaprzątaj sobie cały czas głowy tym, że czas wakacji minął. Przeczytaj książkę, wybierz się do kina, na spacer w miłym towarzystwie, pograj w gry planszowe – zapewnij sobie prostą rozrywkę, która cię zajmie.

Uprawiaj sport – Stres i nadmiar emocji przekuj w coś pozytywnego. Wyżyj się na treningu oraz poukładaj myśli, na pewno spojrzysz na wszystko z innej perspektywy. Regularne uprawianie sportu, oczywiście również podczas roku szkolnego, pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, dotlenia cały organizm, uczy koncentracji, organizacji czasu oraz konsekwencji w działaniu.

Pomyśl o tym, spotkasz swoich kolegów i koleżanki, którzy dawno się z Toba nie widzieli, lub poznasz całkiem nowych, jeśli zaczynasz przygodę ze szkołą.

Omijaj stres – Nie kłóć się, unikaj negatywnych osób i emocji, bo to na pewno w niczym Ci nie pomoże…

Zorganizuj sobie miejsce do nauki – Nowe dodatki, plakat ulubionej drużyny czy zdjęcie podziwianego sportowca zmotywuje Cię do nauki i działania.

Pojedź na obóz lub wycieczkę – Cała masa atrakcji i ciekawych wydarzeń pozytywnie Cię naładuje i zapewni miłe wspomnienia.

Weź udział w półkoloniach – Masz jeszcze całe dwa tygodnie by przyzwyczaić się do powrotu codziennej, szkolnej rutyny. Dołącz do naszych półkolonii, które pomogą Ci wrócić do lekkiej dyscypliny wcześniejszego wstawania, ustalonego schematu zajęć i obowiązków. Olbrzymim plusem uczestnictwa w półkolonii jest to, że nie ma oczywiście żadnych lekcji, a codziennie oprócz treningów sportowych i ogólnorozwojowych przewidziana jest ciekawa atrakcja.

Bądźmy nastawieni pozytywnie i skumulujmy energię na kolejne 10 miesięcy wytężonej nauki. Pocieszmy się tym, że tak jak teraz wakacje, rok szkolny również się skończy i znowu nadejdzie lato.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA