Zaplanuj ferie z Akademią - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Zaplanuj ferie z Akademią!

wróć na stronę główną

Zima zbliża się wielkimi krokami. To dobry czas, aby pomyśleć nad zimowym odpoczynkiem. Zaplanuj ferie z Akademią Piłkarską Falubaz i zafunduj swojemu dziecku niezapomnianą przygodę! Przedstawiamy najnowszą ofertę obozów na sezon ZIMA 2019!

 

Na obozach zorganizowanych przez Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz Twoje dziecko będzie miało okazję rozwinąć się jako młody piłkarz. Udoskonali swoje umiejętności w każdym piłkarskim elemencie pod okiem profesjonalnych trenerów. Młody piłkarz będzie mógł nauczyć się także odpowiedniej pracy zespołowej

Podczas obozów dziecko z pewnością nie będzie się nudzić! Wyjazd to możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami, nabycie nowych umiejętności, a także możliwość zobaczenia urokliwych miejsc w Polsce.

 

Na naszej stronie pojawiła się już oferta FIRST MINUTE. Najkorzystniej i najtaniej jest zarezerwować wyjazd już teraz! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.  

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA