Poznaj Grodzisk Wielkopolski - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj Grodzisk Wielkopolski

wróć na stronę główną

Przedstawiamy kolejną lokalizację, z którą współpracujemy, czyli Grodzisk Wielkopolski - miasto o wielu atutach i sportowej tradycji! 

Grodzisk Wielkopolski – to miasto, które dobrze znane jest wszystkim kibicom sportu. Po dzień dzisiejszy chyba wszyscy jak jeden mąż pamiętamy to co w Pucharze UEFA w sezonie 2003/2004 wyczyniał ówczesny Groclin eliminując między innymi Manchester City i Herthę Berlin. Niestety tak szybko jak klub wszedł na szczyty tak szybko z niego spadł i dzisiaj po drużynie z Sebastianem Milą, Andrzejem Niedzielanem czy Grzegorzem Rasiakiem pozostały jedynie wspomnienia i nowoczesna, spełniająca wymagania najlepszych europejskich klubów baza szkoleniowa, do której chcielibyśmy zaprosić zawodników naszej akademii!

Hotel Rodan-Groklin wraz z profesjonalnym ośrodkiem sportowym stwarza szanse na profesjonalne przygotowanie drużyn piłkarskich do sezonu, z którego od lat korzystają kluby Ekstraklasy i I ligi. W bogatej ofercie ośrodka znajdziemy między innymi najwyższy standard pełnowymiarowych boisk akceptowanych przez UEFA czy FIFA oraz szatnie spełniające najwyższe wymogi!

A wyszczególniając:

Cztery boiska treningowe:
- boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem
- dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią
- boisko główne ( na stadionie), które wyposażone jest m.in. w podgrzewaną murawę oraz sztuczne oświetlenie

Lokalizacja wszystkich obiektów sportowych, nie tylko piłkarskich usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie tworząc jedno wielkie centrum sportowe. Gdy do tego dodamy zabytkowy hotel znajdujący się w trybunie otrzymujemy jedną z najlepszych baz piłkarskich w Polsce!

Do dyspozycji uczestników będą pokoje dwu, trzy i czteroosbowe o najwyższym standardzie, co widać na zdjęciu niżej.

 

 

Dodatkowym atutem jest zabytkowa trybuna, pochodząca z 1925 roku, która znajduje się w pobliżu obiektu.

Pobyt w tym kompleksie sportowo-rekreacyjnym umożliwia przygotowanie treningowe dla sportowców, a także odpowiednio dostosowany do nich wypoczynek.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA