Weekendowy obóz dla bramkarzy i oferta na wakacje 2019! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Weekendowy obóz dla bramkarzy i oferta na wakacje 2019!

wróć na stronę główną

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Sprzyja to myśleniu już o letnim wypoczynku o wakacjach. Już teraz możesz zapoznać się z naszą ofertą First Minute na Lato 2019. Wcześniej jednak mamy dla Was coś specjalnego! 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w weekendowym campie bramkarskim! Obóz odbędzie sie w dniach od 22 do 24 marca 2019. W trakcie obozu zapewniamy kompleksową naukę bramkarskiego rzemiosła, trening motoryczny i taktyczny, opiekę fizjoterapeuty, zajęcia z dietetykiem i psychologiem sportowym - a to tylko część atrakcji. W trakcie obozu uczestnicy trenować będą w nowoczesnej i nowej APR Arenie Dębiec! Zapraszamy serdecznie do zapisów! Oferta obozu przeznaczona jest przede wszystkim dla zawodników naszej Lubuskiej Akademii Bramkarskiej. 

Ze szczegółami obozu możesz zapoznać się klikając tutaj »

 

Zachęcamy także, by zapoznać się z propozycjami obozów na sezon Lato 2019! Przygotowaliśmy obszerną listę obozów piłkarskich, w tym obóz piłkarski nad morzem, w Dolsku oraz nasz najnowszy hit - obóz piłkarski dedykowany tylko dla dziewczynek! Ponadto warto sprawdzić także ofertę obozów tematycznych naszego partnera turystycznego SportujMy.pl! 

Szczegóły oferty znajdziesz, klikając tutaj »

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA