Uroczy Szczecinek - nasza kolejna propozycja na wakacyjny obóz. - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Uroczy Szczecinek - nasza kolejna propozycja na wakacyjny obóz.

wróć na stronę główną

Szczecinek – miasto w województwie Zachodnio-Pomorskim, które wbrew pozorom oddalone jest od stolicy województwa Zachodnio – Pomorskiego aż o 200 km i leży całkowicie po przeciwnej stronie tego województwa. Dla porównania ze Szczecinka do Poznania jest około 150 km.

Miasto znajduje się na pograniczu Pojezierza Drawskiego oraz Pojezierza Szczecińskiego i położone jest pomiędzy trzema jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Jeśli dodamy do tego rzekę Nizica, liczne kanały przepływające przez miasto oraz piękne miejskie parki to bez wątpienia otrzymamy świetne miejsce do wakacyjnego wypoczynku.

A na jakie warunki możemy liczyć w ośrodku, którym będziemy spali?

SOSW im. Jana Brzechwy, a więc Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy położony jest w cichej i bezpiecznej części na obrzeżach miasta. Tuż za płotem rozciąga się las ze ścieżką rowerową oraz Jezioro Trzesiecko. Na terenie obiektu z kolei znajduje się sala gimnastyczna, siłownia oraz orlik. Wszystkie te obiekty przeznaczone będą do naszego użytku, a ponadto…

Stoły do ping-ponga, stół do bilarda oraz prawdziwy hit(!) dywan interaktywny z ponad pięćdziesięcioma grami!

A o czym dokładnie mowa: Dywan Interaktywny to pomoc dydaktyczna łącząca multimedia z aktywnością ruchową. Zawiera bogatą ofertę gier zabaw i quizów i aranżowanych sytuacji edukacyjnych, które angażują dzieci w obrębie interaktywnej podłogi czy stołu. Dywan w aktywność wprowadzają dzieci za pomocą własnego ruchu. Zabawa gwarantowana!

Na terenie SOSW w Szczecinku do naszej dyspozycji będzie również 6 świetlic z pełnym wyposażeniem RTV do organizowania gier i zabaw, a w okolicy 1,5 km znajduje się strzeżona plaża. Dojazd na plaże autobusem bezpośrednio sprzed ośrodka.

A czy warto wybrać się na obóz do Szczecinka?

O to zapytaliśmy Olę Kobę - menadżerkę w naszej Akademii, która pochodzi właśnie ze Szczecinka: Ogromnie zazdroszczę wszystkim tym, którzy wezmą udział w obozie w Szczecinku, bo to śliczne miasteczko... Myślę, że nawet najpiękniejsze w Polsce. Żałuję, że w tym okresie będę miała sporo pracy, bo z największą przyjemnością pojechałabym jako opiekunka na taki obóz. Mówiąc krótko, językiem młodzieżowym: Szczecinek to sztos!

No cóż! Nie pozostaje nam się nie zgodzić z tą opinią Oli i już teraz zaprosić Was do Szczecinka.


Autor: Magdalena Biedziuk,  ze strony: www.szczecinek.pl

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA