Wirtualny świat Twojego dziecka w rzeczywistości ! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Wirtualny świat Twojego dziecka w rzeczywistości !

wróć na stronę główną

Przenieś z Akademią wirtualny świat Twojego dziecka do rzeczywistości! Jeśli Twoja pociecha jest fanem gry Minecraft, uwielbia tworzyć, budować i konstruować to znalazłeś właśnie obóz idealny dla niej. 

Nie musisz się martwić o to, że Twój maluch spędzi ferie zimowe tylko przed komputerem. Obóz Minecraft w świecie rzeczywistym to idealna okazja by poczuć się jak bohater, którego do tej pory oglądało się na ekranie. Pozwól swojemu dziecku puścić wodze fantazji i odnaleźć się w rzeczywistości którą sam stworzy.

Zapisz pociechę na obóz do 31.10 i ciesz się rabatem aż do 200zł 

Minecraft + Brawl Stars czy Minecraft level 2? Czyli co wybrać by zaspokoić potrzeby malucha.

Nauka stawiania skutecznych pułapek, pakowanie plecaka, rozpalanie ogniska, tworzenie stołu craftingowego i szukanie skarbów to tylko klika z atrakcji obozu Minecraft + Brawl Stars, jeśli natomiast twoje dziecko chce dowiedzieć się jak przygotować się do wyprawy i poszukiwania skarbów podczas których m.in stworzy własny miecz, zapisz do na obóz Minecraft level 2,gdzie weźmie udział m.in. w kolejnej edycji Igrzysk Minecraft.

To nie koniec przygód podczas naszego wspólnego wyjazdu! W programie naszego obozu nie zabraknie wieczorowych ognisk oraz Turnieju Gry w FIFA 20 na PlayStation, które już czekają na uczestników obozu, podchodów na świeżym powietrzu, gry łączącej elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem w ruchu w towarzystwie swoich kolegów.

Jesteś ciekawy gdzie twoja pociecha spędzi z nami czas świetnie się bawiąc?
Dworek Matecznik to ośrodek, który od lat łączy harmonię z naturą. Położony jest 20 km od Poznania, nieopodal Buku. Dworek Matecznik to kompleks historycznych budynków, które aktualnie przechodzą renowacje. Celem jest dostosowanie ośrodka do najwyższych możliwych standardów, ale z zachowaniem historycznej rysy i wyjątkowego klimatu. 

Zobacz inne obozy w Sędzinku

Na terenie Dworku po ukończeniu renowacji znajdować się będą: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną, boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, strefa chillout z hamakami, ekologiczny ogródek, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa, strefa SPA z sauną, grotą solną oraz siłownią.

Każdy uczestnik naszego obozu otrzyma prezent niespodzianę! :)

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA