Hit zimy! Gogle VR w ofercie obozów e-sportowych oraz Youtube! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Hit zimy! Gogle VR w ofercie obozów e-sportowych oraz Youtube!

wróć na stronę główną

Już podczas najbliższych ferii zimowych Twoja pociecha może znaleźć się w centrum swojej ulubionej gry, czy bajki… i to dosłownie! Wszystko dzięki goglom VR, które jako hit sezonu zagościły w naszej ofercie obozów.

 

 

Podczas zajęć w trakcie obozów Minecraft oraz Youtube+TikTok skorzystamy z jednej z najnowocześniejszych technologii, jaką są elektroniczne okulary, które pozwolą znaleźć się w samym centrum wydarzeń. Nie ma znaczenia miejsce, w którym przebywasz, czy pora roku. W każdej chwili możesz się przenieść w przeróżny zakątek świata, a nawet całej galaktyki.

 

Jak to działa? Wszystko dzięki specjalnym soczewkom – zakrzywiony przez nie obraz trafia do naszego oka i jest odbierany jako trójwymiarowy. W połączeniu z nowoczesnymi czujnikami, kontrolerami, czy dźwiękiem otrzymujemy niesamowite połączenie wrażeń, których dziecko nie zapomni na długo.

 

 

Najważniejszą kwestią oczywiście są gry, które stanowić będą nierozłączny element naszego obozu E-sportowego. Obecnie technologia gier, które wykorzystują wspomniane okulary rozwija się ekspresowo. Nie można się temu ani trochę dziwić, w końcu możemy spoglądać na świat głównego bohatera jego oczami, a dookoła możemy się rozglądać poprzez najprostsze ruchy głowy.  Ciekawe? Nie pozostaje nic innego, tylko spróbować!

Podobnie zresztą ma się sytuacja z odtwarzaniem aplikacji Youtube. Już teraz każdy film możemy oglądać jakbyśmy siedzieli w kinie. Co prawda jeszcze nie możemy stać się popularnym w zbliżającym się okresie świątecznym Kevinem, ale nasz obóz nie tyle co da możliwość oglądania filmików w tej wspaniałej jakości, ale również nauczy samodzielności, tak aby wasza pociecha poradziła sobie sama w Nowym Jorku. :)

 

Wybierz termin dogodny dla siebie!

Obóz Youtube + TikTok, 26.01-01.02

Obozy Minecraft + Brawl Stars (level 1) oraz Minecraft (level 2), 26.01-01.02 i 02-08.02

Nie zastanawiaj się i pozwól swojemu maluchowi wyjechać na niezapomnianą przygodę! - Zapisz je na obóz już teraz :)

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA