Półkolonie z Akademią Falubaz! Dowiedz się więcej! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Półkolonie z Akademią Falubaz! Dowiedz się więcej!

wróć na stronę główną

Twoje dziecko kocha piłkę nożną i nie chce spędzić ferii w domu? Marzy o karierze Messiego, Ronaldo, Lewandowskiego czy Milika? Półkolonie Akademii Piłkarskiej Falubaz to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i rozwoju umiejętności. Nasze półkolonie skierowane są do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku 6-14 lat.

W programie naszych obozów, znajdziesz treningi piłkarskie dostosowane do poziomu zawodników, naukę techniki piłkarskiej i wiele meczów oraz turniejów. Oczywiście to nie wszystko! Na każdy dzień poza treningiem piłkarskim zaplanowana jest jedna atrakcja - pójdziemy na seans filmowy do kina, zmierzymy się w turnieju bowling oraz wybierzemy się na pływalnie i łyżwy.

Każdego dnia uczestnicy otrzymają też dwa posiłki (pożywne śniadanie oraz obiad). Śniadanie zazwyczaj spożywamy w szkole, w której odbywają się treningi, z kolei w przypadku obiadu korzystamy z usług restauracji znajdującej się w pobliżu szkoły, bądź cateringu.

Co twoje dziecko zyskuje uczestnicząc w półkolonii piłkarskiej Akademii Falubaz:

  • doskonali umiejętności piłkarskie,
  • integruje się z równieśnikami i zdobywa nowe znajomości,
  • niezapomniane przeżycia i emocje,
  • treningi, dzięki ćwiczeniom w grupie, rozwijają także umiejętności społeczne,
  • rozwija wiedzę i zdobywa nowe zainteresowania,
  • poznaje ducha sportu oraz rywalizacji
  • wyrabia nawyk dbania o własną kondycję fizyczną i zdrowie.

Ponadto nasze półkolonie są całkowicie bezpieczne (posiadamy ubezpieczenie NNW uczestników, zgłoszenie do Kuratorium Oświaty, kwalifikacje kadry), zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy, a wszystkie treningi odbywają się na obiektach sportowych z wysokim standardem.

Z nami nuda nie ma szans!

Sprawdź ofertę półkolonii >>

Nie widzisz swojej lokalizacji? Zgłoś chęć wzięcia udziału w półkolonii do koordynatora lub napisz do nas na adres obozy@akademiafalubaz.pl.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA