Poznaj lepiej obiekty, w których wypoczniesz na naszych obozach! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj lepiej obiekty, w których wypoczniesz na naszych obozach!

wróć na stronę główną

Folwark Matecznik, Sędzinko

Folwark Matecznik to miejsce gdzie można na chwile się zatrzymać, spędzić czas z tymi którzy są dla nas ważni i pooddychać świeżym powietrzem z dala od zgiełku wielkich miast.

Do dyspozycji gości oddajemy prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas.


Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, którą nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i boul.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywny plac zabaw, a w sezonie letnim rozkładamy duży basen. Dla wszystkich, którzy chcą spędzić trochę czasu z samym sobą polecamy łódkę, łowienie ryb, jogę czy prace w naszym ekologicznym ogródku.
Villa Natura, Dolsk

Obszar ośrodka Villa Natura to 5-hektarowa działka otoczona koroną lasów, znajdująca się nad brzegiem jeziora Dolskie Wielkie. Urozmaicone widoki oraz szeroka oferta form spędzania wolnego czasu gwarantują wszystkim gościom niezapomniane wrażenia.

Położona zaledwie 50 kilometrów od Poznania, w miejscowości Dolsk, stanowi harmonijne połączenie piękna przyrody Pojezierza Leszczyńskiego, staropolskiej tradycji oraz nowoczesnej aranżacji wyposażenia ośrodka.

 

Na uczestników czekają m.in. dwa korty tenisowe o nawierzchni syntetycznej doskonałe do gry rekreacyjnej i treningu początkowego – idealne miejsce na turnieje amatorskie, korty wyposażone są w oświetlenie, boisko do piłki nożnej (murawa ze sztucznej trawy i oświetlenie), gry w siatkówkę oraz piłkę plażową oraz dwa boiska trawiaste o wymiarach 60x90m umożliwiające przeprowadzenie treningów i sparingów.


 Hotel Remes Sport&SPA, Opalenica

Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa jest jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a jednocześnie niezwykle udane, połączenie elegancji, nowoczesności i natury.

 

RemeSPORT jest jednym z największych centrów treningowo-sportowych w Europie Środkowej. Ośrodek służy nie tylko profesjonalnym drużynom piłkarskim, ale również przedstawicielom innych sportów drużynowych, takich jak rugby czy siatkówka, a także sportowcom trenującym indywidualnie.

Ulokowane w wyjątkowym miejscu centrum RemeSPORT zapewnia doskonałe warunki sportowe i pełną prywatność. Światowej klasy obiekty treningowe, wraz z czterogwiazdkowym Hotelem Remes Sport & Spa, stanowią imponującą bazę, przygotowaną z myślą o zgrupowaniach, obozach sportowych, turniejach i sparingach.


 Hotel Jarota, Jarocin

Hotel Jarota to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel konferencyjny z basenem położony w zacisznej części miasta Jarocin, w odległości 70 km od Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo­rekreacyjnego oraz parku z jedną z najdłuższych w Europie alei grabowych.

Uczestnicy obozów w Jarocinie mogą bezpłatnie korzystać m.in. z : basen odkryty - olimpijski 50 x 20m, 8-torowy z trybunami dla 300 osób basen odkryty rekreacyjny z atrakcjami (zjeżdżalnią dla dzieci oraz drugą- 50-metrową, fontannami i masażami wodnymi) siłownię korty tenisowe i squash boiska piłkarskie trawiaste oraz z nawierzchnią sztuczną i oświetleniem halę widowiskowo-sportową o wymiarach 44 x 22m
Ośrodek „Witkowscy”, Darłowo

Domki i Pokoje nad Morzem "Witkowscy" – to nowoczesny, nadmorski ośrodek wypoczynkowy cieszący się dużą estymą wśród wakacyjnych turystów, a co najważniejsze stale rozbudowujący się.

Na terenie obiektu znajduje się między innymi boisko trawiaste o wymiarach 25 x 80 m, tak byśmy na wakacje mogli skorzystać z niego jako jedni z pierwszych. Jakby grania w piłkę było nam mało w odległości 150 metrów od ośrodka znajduje się Orlik, z którego również można korzystać.

Dodatkowo, ośrodek ze wszystkich stron otoczony jest ogrodem co zapewnia spokój i ciszę oraz wytchnienie nawet mimo spodziewanych upałów, bo przecież nad Morze wybieramy się latem – gwarantuje zieleń i schronienie przed upałami.


 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA