Połowa wakacji za nami! - wykorzystaj pozostały czas jak najlepiej! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Połowa wakacji za nami! - wykorzystaj pozostały czas jak najlepiej!

wróć na stronę główną

Za nami 5 tygodni wakacji, 20 różnych obozów oraz 23 półkolonie! Emocje na każdym turnusie sięgały zenitu, a zawiązane na obozach znajomości na pewno będą trwały na lata miedzy uczestnikami, którzy często co roku spotykają się na naszych obozach!

Codzienne treningi oraz warsztaty tematyczne były głównym punktem programu dnia jednak nie zabrakło także czasu na atrakcje i rozrywkę, każdego wieczoru na uczestników czekały zorganizowane przez kadrę animacje czasu wolnego, które jeszcze bardziej integrowały grupę i na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych obozowiczów

Wieczorami dzieci brały udział wyścigach rzędów, meczach siatkówki, turniejach w Fifę, uczestnicy mieli okazję sprawdzić się również w meczu piłki nożnej z naszą kadrą obozową!

Odbyło się również Top Model edycja Dolsk 2020 oraz inne liczne konkursy jak np. Mam Talent, nie mogło zabraknąć także ulubionej gry naszych obozowiczów czyli "Szukania Trenerów".


                          

Jeżeli chcecie sprawdzić na własnej skórze jakie atrakcje i animacje przygotowują dla uczestników wychowawcy zapiszcie się na obóz lub półkolonie jeszcze podczas LATA 2020!

Spawdźcie terminarz obozów!

 

Całą fotorelacje znajdziecie na  fanpagu SportujMy.pl na Facebooku!
 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA