Bon turystyczny z Obozami Akademii Piłkarskiej Falubaz - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Falubaz

wróć na stronę główną

Wakacje trwają i każdy czeka na wymarzony odpoczynek. Jednak coraz częściej pojawiają się obawy, że z powodu sytuacji epidemiologicznej, a dokładniej jej skutków, Ty i Twoje dziecko nie będziecie mogli spędzić swoich wymarzonych wakacji. Co gorsza nasz budżet maksymalnie się skurczył i nie jest możliwe wydanie dużej sumy pieniędzy na jakikolwiek wyjazd. Jednak istnieje możliwość, aby rozwiązać ten problem! Pamiętaj, że w razie wątpliwości i dodatkowych pytań, możesz zadzwonić na infolinię pod numer: 519 400 071.  

Akademia Piłkarska Falubaz umożliwia wykorzystanie bonu turystycznego na zakup wyjazdu obozowego. Wyjazdy rozwijają umiejętności piłkarskie, skupiają się na ogólnym rozwoju, ale przede wszystkim gwarantują dobrą zabawę dla każdego uczestnika wyjazdu. Jest to idealna okazja do tego, żeby umożliwić naszej pociesze aktywny wypoczynek, pełen wysokich standardów i w bezpiecznych warunkach. Bon Turystyczny może otworzyć drzwi do świata sportu i zaszczepić pasję piłki nożnej, która pozostanie na dłużej lub zapewni kolejny udany wyjazd z Akademią Piłkarską Falubaz dla Twojego dziecka.

Bon turystyczny, o co w tym chodzi?

Polski Bon Turystyczny skierowany na wyjazdy Akademii Piłkarskiej Falubaz to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii COVID-19.  Dzięki niemu można dokonać płatności za wszystkie obozy Akademii. Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może się starać rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Istotne jest, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą Profilu Zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego, i wybranych systemów bankowości internetowej. Należy podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Jak odbywa się proces płatności?

Bez obaw, najważniejsze, by znaleźć nas liście. Wystarczy, że wybierzesz z listy podmiotów grupę PR9, a resztą my się zajmiemy!

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane wyjazdom z Akademia Piłkarską Falubaz można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jednak zachęcamy do skorzystania z takiego rodzaju zakupu do końca wakacji, tak żeby twoje dziecko skorzystało w pełni z wypoczynku w to lato! Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci będą mogły cieszyć się z obozów, na które czekały z niecierpliwością i nie będą rozczarowane wakacjami. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie .

Zobacz też: najczęściej zadawane pytania, które ułatwią Ci zrealizować bon!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA