Zima 2021 - sprawdź pierwsze obozy! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Zima 2021 - sprawdź pierwsze obozy!

wróć na stronę główną

Nie czekaj!
W naszej ofercie pojawiły się już pierwsze obozy i półkolonie zimowe! Zaplanuj dla swojego dziecka niezapomniane ferie 2021, skorzystaj z ceny First Minute i zaoszczędź aż 200zł!

Obecnie czekają na Ciebie trzy wyjątkowe wyjazdy zimowe organizowane przy współpracy ze SportujMy.pl!

Już teraz możesz zapisać swoją pociechę na:

Obóz bramkarski w Wągrowcu
Jeśli twoje dziecko jest bramkarzem lub lubi stać na bramce i marzy aby zostać Szczęsnym, Fabiańskim lub wczuć się w rolę Marca-André ter Stegena bramkarza FC Barcelona pozwól mu wziąć udział w pełnym niezapomnianych przeżyć obozie bramkarskim! W ramach specjalistycznych treningów uczestnik poprawi technikę bramkarską, sprawność, koordynację, komunikację na boisku pod nadzorem bramkarskich fachowców w bogato wyposażonej bazie sportowej oraz będzie miał możliwość rywalizacji w licznych konkurencjach w ramach „bitwy bramkarskiej”.

Obóz piłkarsko-pływacki w Jarocinie
Jeżeli twoja pociecha na basenie czuje się jak ryba w wodzie, a gra w piłkę sprawia, że jest jak Lewandowski? W ferie 2021 pozwól popłynąć jej z nami na obóz piłkarsko-pływacki - dwie dyscypliny, które idealnie się uzupełniają. Podczas wyjazdu pozna różne techniki pływania, a także nauczy się poprawnie pływać. Ponadto czeka na nią SPLASH & FUN – czyli prawdziwe wodne szaleństwo oraz zajęcia nurkowania. A wszystko w połączeniu z treningami piłkarskimi na nowoczesnych obiektach.

Obóz piłkarski w Jarocinie
Jeśli Twoje dziecko kocha piłkę nożną i nie chce spędzić ferii w domu, marzy o karierze Messiego, Ronaldo, Lewandowskiego czy Milika? Obóz piłkarski to dla niego doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i rozwoju umiejętności! Treningi piłkarskie z profesjonalną kadrą, udział w zabawach integracyjnych, turniej FIFA na PlayStation i szereg innych atrakcji oraz konkursów.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA