Rezerwuj obozy FIRST MINUTE, zobacz czemu warto! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Rezerwuj obozy FIRST MINUTE, zobacz czemu warto!

wróć na stronę główną

Czy wiesz, że już około 40 procent Polaków decyduje się na zakup swoich wakacji podczas First Minute? Głównym czynnikiem wpływającym na to jest korzystna cena. Poza tym ludzie decydują się na dokonanie rezerwacji na dłuższy okres przed wyjazdem ze względu na możliwość dobrego rozplanowania czasu, przygotowań do wyjazdu oraz szerokiego wyboru ofert.

Akademii Piłkarskiej Falubaz z myślą o Państwa wygodzie również przygotowalismy specjalną ofertę First Minute na wszystkie obozy odbywające się latem 2021. Przy zakupie któregokolwiek z naszych wyjazdów, odbywających się w wakacje 2021, cena regularna jest obniżona o 200 zł dla każdego uczestnika. Wczesna rezerwacja daje Państwu również szeroki wybór ofert, należy pamiętać, że wraz z kolejnymi napływającymi rejestracjami ilość wolnych miejsc na naszych obozach się zmniejsza. Zakup obozu podczas First Minute daje Państwu gwarancję najniższej ceny.

 

Nie zwlekaj i już dziś zapisz swoje dziecko na obóz wakacyjny organizowny przez Akademię Piłkarską Falubaz i skorzystaj z promocji First Minute, a potem w spokoju oczekuj na wymarzone wakacje swojego dziecka. Link do oferty: http://bit.ly/3uRlHWM

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA