Poznaj nasze obiekty - #3 DOLSK - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #3 DOLSK

wróć na stronę główną

Główna dewiza Villi Natura w Dolsku to: "W harmonii z naturą". Pomimo, że obiekt jest położony zaledwie 50 kilometrów od Poznania to daje swoim gościom odpoczynek od miejskiego zgiełku i dużo terenów zielonych. W Villi Natura można zrelaksować się na świeżym powietrzy, doświadczyć pieknych widoków, zrelaksować się oraz doświadczyć niesamowitego klimatu Pojezierza Leszczyńskiego. 

Dla naszych obozowiczów niesamowicie istotna jest oczywiście infrastruktura sportowa, ale tutaj Villa Natura jak najbardziej staje na wysokości zadania i do dyspozycji swoich gości posiada: dwa oświetlone korty tenisowe, oświetlone boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią oraz dwa trawiaste boiska piłkarskie. Ponadto skorzystać można także z boiska do gry w siatkówkę lub plażową odsłonę tej gry. Dodatkowo dla dzieci przygotowany jest plac zabaw, który z pewnością przyniesie naszym obozowiczom dużo frajdy.

Teren ośrodka Villa Natura to aż pięć hektarów, które otoczone jest przepieknym lasem. W pobliżu Villi znajduje się też jezioro Dolskie Wielkie, które nie tylko gwarantuje gościom niezapomniane widoki, ale jest również daje możliwość świetnej zabawy.

Więcej o ośrodku przeczytacie

TUTAJ

A wszystkie nasze obozy znajdziecie w 

WYSZUKIWARCE

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA