Poznaj nasze obiekty - #4 LICHEŃ - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #4 LICHEŃ

wróć na stronę główną

Hotel Atut to ośrodek położony w sercu Pojezierza Wielkopolskiego. Sam hotel mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji. Położony jest w pobliżu brzegu najcieplejszego jeziora w Polsce, Jeziora Licheńskiego, hotel posiada też dostęp do pobliskiego pomostu na zbiorniku. W pobliżu hotelu znajduje się tez prawdziwa wizytówka tej miejscowości - Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, jest to obecnie największy kościół w Polsce. 

Atut to 4-gwiazdkowy hotel o naprawdę wysokim standardzie. Znajduje się w nim aż 125 pokoi, dzięki czemu pomieścić może kilkaset gości na raz. Z dodatkowych atrakcji hotel ma basen z pięknym widokiem na ogród i znajdujący się w pobliżu las. Ponadto do naszej dyspozycji będzie sala gier, w której znajdziemy takie atrakcje, jak: 2 tory do gry w kręgle, stoły do gry w piłkarzyki, stoły do ping-ponga, a także stół bilardowy i tarcza do darta. 

Hotel otoczony jest bardzo dużą ilością terenów zielonych. We wcześniej wspomnianym ogrodzie znajduje się miejsce do palenia ogniska oraz chata grillowa, która pomieści nawet do 150 osób. Sam hotel wraz z jego terenami to aż 4 hektary pięknych zielonych terenów. W Licheniu odbędą się obóz Indywidualnych Fundamentów Gry oraz Elitarny Obóz Piłkarski - Champions CAMP!

Więcej o hotelu przeczytacie

TUTAJ

A wszystkie nasze obozy znajdziecie w 

WYSZUKIWARCE

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA