Poznaj nasze obiekty - #6 JAROCIN - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #6 JAROCIN

wróć na stronę główną

Hotel trzygwiazdkowy oddalony o 70 km od Poznania. Posiada świetną bazę noclegową wraz z zapleczem sportowym. Bezpośrednio obok budynków zlokalizowane są cztery pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej oraz płyty do treningu strzeleckiego i bramkarskiego. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe, Aquapark, hala sportowa i basen. Hotel Jarota to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Warunki zakwaterowania: 2-3 - osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym, zaplecze do aktywnego wypoczynku (m.in. trzy pełnowymiarowe boiska), hala sportowa, Aquapark.

Jeśli chodzi o ofertę rekreacyjną Hotelu Jarota to w pobliżu znajduje się jarociński Aquapark, który poza basenem rekreacyjnym i sportowym ma także saunarium – strefę odnowy biologicznej. Ponadto na terenie hotelu jest miejsce, w którym można rozpalić ognisko i spędzić miły wieczór, delektując się swoimi wyrobami.

My do hotelu Jarota wybierzemy się na obóz pilkarsko-pływacki, więc z pewnością skorzystamy z tamtejszego aquaparku i infrastruktury boiskowej. Ofertę tego obozu znajdziecie TUTAJ.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA