Poznaj nasze obiekty - #7 PORONIN - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #7 PORONIN

wróć na stronę główną

Dom wypoczynkowy "Galica" to polożony u podnóża Tatr, w Poroninie, ośrodek, który głównie przyjmuje grupy zorganizowane, ale też rodziny. Gwarantuje on nam 22 pokoje z pełnym węzłęm sanitarnym, dogodne położenie, dobre warunki oraz wygodę w pobliżu stolicy polskich Tatr.

Poza pięknymi górskimi krajobrazami Dom wypoczynkowy "Galica" daje nam też możliwość ciekawego spędzenia czasu na terenie ośrodka. Z dodatkowych atrakcji do naszej dyspozycji będą między innymi: świetlica, stół go tenisa stołowego, stół bilardowy, miejsce do grillowania. Ponadto w pobliżu "Galicy" znajdują się baseny termalne: Termy Bukovina, Termy Szaflary, Termy Gorący Potok oraz Termy Bania.

Wyjątkowy i niezapomniany góralski klimat Domu Wypoczynkowego "Galica" z pewnością zapewni nam niesamowity wypoczynek podczasn nadchodzących wakacji. Więcej infromacji o Domu Wypoczynkowym znajdziedzie TUTAJ, a wszystkie nasze obozy w WYSZUKIWARCE.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA