Poznaj nasze obiekty - #8 WAŁCZ - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #8 WAŁCZ

wróć na stronę główną

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu to jeden z siedmiu obiektów w kraju, które specjalizują sie w wyspecjalizowanym szkoleniu kadr narodowych i olimpijskich, tych seniorskich oraz młodzieżowych. Idzie za tym oczywiście fenomenalna infrastruktura sportowa, która pozwala realizować treningi zawodnikom z niemal każdej dyscypliny.

Infrastruktura sportowa jest tutaj tak bogata, że ciężkoby było opisać wszystko, dlatego chcemy się skupić na kilku najważniejszych aspektach. Przede wszystkim mamy do dyspozycji: cztery pełnowymiarowe boisko trawiaste do gry w piłkę nożną, dwie hale sportowe, krytą pływalnię ze zjeżdżalnią, łódki, kajaki, rowerki wodne, siłownię, stadion lekkoatletyczny. To oczywiście nie wszystkie z obiektów sportowych COS-u.

Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu to oczywiście nie tylko infrastruktura sportowa, ale też wysokiej klasy zakwaterowanie. Bardzo dobrej jakości internaty to wręcz definicja Wałcza. Pokoje, które sa oddawane do dyspozycji sportowców to nowoczesne pomieszczenia o wysokim standardzie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby się przekonać.

Poza tym w Wałczu wielką zaletą Centralnego Ośrodka Sportu jest jego położenie. Otoczony jest przez piękne, wysokie i gęste lasy oraz położony nad zbiornikiem wodnym. Wszystko to składa się na niesamowity klimat i krajobraz tego miejsca.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA