OSTATNIE WAKACJE Z BONEM TURYSTYCZNYM! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

OSTATNIE WAKACJE Z BONEM TURYSTYCZNYM!

wróć na stronę główną

Bon Turystyczny umożliwia zakup wyjazdu dla dziecka na wybrane obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz. Jest to idealna okazja do tego, żeby umożliwić naszej pociesze aktywny wypoczynek, pełen wysokich standardów i w bezpiecznych warunkach. Obozy gwarantują dobrą zabawę dla każdego uczestnika wyjazdu poprzez szereg warsztatów tematycznych, wielu atrakcji i animacji integrujących grupę. Z racji tego, że są to turnusy tematyczne, każdy może znaleźć coś dla siebie i odkryć swoją pasję. Podczas wypoczynku istnieje możliwość rozwoju wszelkich umiejętności sportowych i tanecznych. Bon Turystyczny może zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu, a przede wszystkim daje możliwość nawiązania przyjaźni na długie lata!

Bon turystyczny, o co w tym chodzi?

Polski Bon Turystyczny to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii COVID-19.  Dzięki niemu można dokonać płatności za wszystkie obozy organizowane przez Akademii Piłkarskiej Falubaz. Wartość jednorazowa bonu to koszt w wysokości 500 złotych na dziecko do 18 roku życia.  Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może starać się rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Ważnym aspektem jest fakt, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, Profilu Zaufanego i wybranych systemów bankowości internetowej. Ważne, aby podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Jak odbywa się proces płatności?

Nie martw się na zapas, jeżeli znalazłeś grupę PR9 na liście podmiotów, to w zasadzie wszystko, co musisz zrobić. Resztą my się zajmiemy!

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane w Akademii Piłkarskiej Falubaz można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie.

Zobacz też: najczęściej zadawane pytania, które ułatwią Ci zrealizować bon!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA