Piłkarskie Zakończenie Wakacji | 29.08-31.08.2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Program | 29.08 - 31.08.2021 - Piłkarskie Zakończenie Wakacji


Weekend rozpocznie się zbiórką około godziny 12. Po dotarciu na miejsce podany zostanie obiad, a następnie będzie czas na integrację. Można będzie skorzystać z atrakcji Folwarku Matecznik. Wieczorem odbędzie się pierwszy trening wyjazdu. Po nim uczestnicy zjedzą kolację i będą mieli czas wolny przed ciszą nocną.

Poniedziałek rozpoczniemy porannym rozruchem, po którym udamy się na wspólne śniadanie. Po chwili odpoczynku rozpoczniemy blok zajęć – trening indywidualny i zabawy z piłką. Drugą część przedpołudnia zawodnicy spędzą na treningu motorycznym. Po obiedzie przyjdzie czas wolny na skorzystanie z atrakcji Folwarku Matecznik. Wieczorem odbędzie się druga sesja treningowa.  Na zakończenie dnia rozpalimy ognisko.

Trzeciego dnia w porannym bloku zajęć odbędzie się trening piłkarski z nastawieniem na poprawę indywidualnych błędów, a po nim odbędzie się mecz kontrolny na zakończenie wyjazdu. Po obiedzie wspólnie wrócimy na miejsce zbiórki, gdzie dotrzemy około godziny 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). We wtorek również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Folwark Matecznik, Sędzinko
Do dyspozycji naszych gości oddajemy prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas.
Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, którą nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i boul.

  • Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywny plac zabaw, a w sezonie letnim rozkładamy duży basen.
  • Dla wszystkich, którzy chcą spędzić trochę czasu z samym sobą polecamy łódkę, łowienie ryb, jogę czy prace w naszym ekologicznym ogródku.
  • Ponadto przygotowana jest strefa chillout z hamakami, SPA z sauną, grota solna, siłownia oraz polana grillowa, z której z pewnością skorzystamy, jeśli pozwoli nam pogoda.

Można też skorzystać z atrakcji, okolicznego terenu. Wyprawa rowerowa, bieganie czy spacer z kijkami w lesie, pływanie na jeziorze Niepruszewskim to tylko wybrane atrakcje które zachęcą do aktywnego spędzenia czasu.

http://www.folwarkmatecznik.pl/


Cena


Cena regularna: 299zł

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dojazd autokarem
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa zie jest dostarczenie wypełnionej Karty kwalifikacyjnej na miejsce zbiórki. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA