Gość Specjalny naszego obozu - Wojtek - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Gość Specjalny naszego obozu - Wojtek

wróć na stronę główną

Wojtek "Kinetyk" Wasylkowicz - Pochodzący z Konina polski youtuber, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z FIFĄ, którego kanał na platformie YouTube ma obecnie ponad 100 tysięcy subskrybentów, a jego filmy obejrzano łącznie ponad 21 milionów razy. Obecnie pełni rolę trenera i managera dywizji FIFA w jednej z największych organizacji e-sportowych w Polsce - Illuminar Gaming. Swoją przygodę ze światem FIFY zaczął w 2008 roku i od tego czasu stał się jednym z najlepszych polskich specjalistów tej gry. W 2019 roku na wirtualnych boiskach zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju Ekstraklasa Cup, organizowanym przez EA Sports we współpracy z Ekstraklasą.

W ramach zajęć, jakie zrealizujemy z naszym gościem i uczestnikami obozu, najpierw przeprowadzone zostanie szkolenia dla dzieci, po którym będziemy mieli okazję porozmawiać o stosunkowo nowej, ale nisamowicie szybko zyskującej popularność, branży E-Sportowej. Wtedy poza szeroką wiedzą, jaką "Kinetyk" ma do przekazania dzieciom będzie można również zadawać mu pytania, które nurtują naszych uczestników.

Kanał na YouTubie "Kinetyka" znajdziecie TUTAJ

Jego poczynania możecie śledzić również na Facebooku TUTAJ

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA